Hakkımızda

1999 yılından bugüne inşaat sektöründe faaliyet gösteren Yaşam İnşaat; FAWORİ, FİLLİ BOYA, POLİSAN ve FIRAT BORU bayiliklerini de yapmaktadır. İZODER üyesi olan ve inşaat ile ilgili her türlü hizmeti kaliteli, zamanında ve hızlı sunan Yaşam İnşaat, kendi yapı marketi olması nedeniyle malzemeleri en uygun şartlarda sağlamaktadır.

Uzun yıllar 30 kişilik değişmeyen kadrosu ile iskanı alınmış anahtar teslim projeleri tamamlayıp teslim eden Yaşam İnşaat, daire sahibi olmak isteyenlere kredi alımında da yardımcı olmaktadır. Tamamladığı projelerde kalite ve zamanında teslimata özen gösteren Yaşam İnşaat tecrübe ve bilgi birikimi ile hizmetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz;

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

Misyonumuz;

» İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak.
» Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak.
» Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.

WHITE LIFE BLOKLARI